• Головна
  • Приватним особам
  • Супутникове ТБ

Супутникове ТБ

Супутникове телебачення в порівнянні з кабельним і ефірним телебаченням надає найбільш широкі можливості вибору телевізійних програм. Відмінною особливістю компанії "ТЕЛЗА" є пропозиція щодо встановлення та обслуговування систем колективного супутникового телебачення. Дане рішення реалізується шляхом встановлення єдиного комплексу антен на багатоквартирному житловому будинку, що дозволяє спростити можливість доступа до супутникового телебачення:

  • не має необхідності в установці антени на кожній квартирі
  • широкий вибір як відкритих каналів так і кодованих
  • забезпечується постійне технічне обслуговування.

На цей час системи колективного супутникового телебачення діють в житлових комплексах "Ренесанс", "Бородіно", та "Лермонтово".


У стандартному пакеті ми надаємо доступ до трьох супутників: AMOS, SIRIUS і HOTBIRD. На них є як відкриті канали, за які не стягується абонентська плата, так і закриті - платні канали. Для перегляду платних каналів необхідно заключити договір з однією серед телевізійних компаній. З переліком тарифних пакетів на кодовані телеканали можна ознайомитися на сайтах телекомпаній XRTA TV http://xtratv.com.ua/ , VIASAT http://www.viasat.ua/ .

Підключення до системи включає в себе:

  • прокладку кабелю до квартири
  • сверління отвору в стіні
  • налаштування телевізійного ресиверу (під час першого підключення).


Підключення не включає в себе ресівер. Для кожного телевізору повинен бути додатково встановлен ресивер. Його можна отримати у нас або він може бути представлений абонентом. Для цифрового ефірного телебачення існує особливий ресивер Т2. Для телевізорів, що мають вбудований Т2 ресивер достатньо встановити лише супутниковий.


Приклад підключення квартири: якщо у вас 3 телевізора та ви прагнете мати ефірне та супутникове телебачення, то вартість підключення складе 2230 грн. Якщо ви маєте ресивери, то купувати щось додатково не потрібно. Щомісячні витрати на технічне обслуговування складуть 30 грн. Це включає в себе ремонт супутникового комплексу у разі його несправності та переналаштування каналів при зміні частот.


Якщо ви бажаєте дивитися лише ефірне телебачення, то достатньо підключити одну точку прийому. Таким чином, якщо у вас 3 телевізора, то підключення складатиме лише 800 грн. Щомісячна плата за технічне обслуговування складає 10 грн.

 

Дивитись тарифи

Обратный звонок